Inzicht in uw organisatie

U wilt graag inzicht in uw organisatie. Datavisualisatie in de vorm van een dashboard draagt hieraan bij. Hieronder wordt een demo van een fictief bedrijf geladen, om een live impressie te geven hoe een dashboard eruit kan zien. Dit KPI dashboard werd ontwikkeld in de applicatie Qlik Sense.

 

Onze IT-diensten geven u real-time inzicht in uw organisatie op basis van uw informatiebehoefte. Dat inzicht leidt tot op feiten gebaseerde besluitvorming. Wij kunnen u helpen met diverse tools, een daarvan is datavisualisatie / dashboards.

 

Heeft u ook behoefte aan meer inzicht in uw organisatie? In een gesprek bespreken we uw inzichtbehoefte die we we vertalen naar een dashboard op maat. Dat kan in Qlik Sense, maar ook met andere visualisatietools, zoals bijvoorbeeld Microsoft Power BI. We adviseren u graag over de applicatie die het beste bij uw situatie past. Meer weten? Neem vandaag nog contact op.

Meer weten?

Neem contact op met
onze experts

Jeroen Vervoort
Jeroen Vervoort 90x90

T 040 240 94 95

E jvervoort@joanknecht.nl

Stefan Suy
Stefan Suy 90x90

T 040 240 95 11

E ssuy@joanknecht.nl

Lucas Vousten
Lucas Vousten 90x90

T 040 240 95 16

E lvousten@joanknecht.nl

Oscar Reuvers
Oscar Reuvers 90x90

T 040 240 94 85

E oreuvers@joanknecht.nl

Joost Kemps
Joost Kemps 90x90

T 040 240 94 49

E jkemps@joanknecht.nl

Wouter Bonnee

T 040 240 94 52

E wbonnee@joanknecht.nl

Mark Nagtzaam
Mark Nagtzaam 90x90

T 040 240 95 59

E mnagtzaam@joanknecht.nl

Ties Meesters
Ties Meesters 90x90

T 040 240 94 59

E tmeesters@joanknecht.nl

Harold Berendsen
Harold Berendsen 90x90

T 040 240 94 90

E hberendsen@joanknecht.nl

Joey Sweegers
Joey Sweegers

T 040 240 94 54

E jsweegers@joanknecht.nl