Inzicht in uw organisatie

U wilt graag inzicht in uw organisatie. Datavisualisatie in de vorm van een dashboard draagt hieraan bij. Hieronder wordt een demo van een fictief bedrijf geladen, om een live impressie te geven hoe een dashboard eruit kan zien. Dit KPI dashboard werd ontwikkeld in de applicatie Qlik Sense.

 

Onze IT-diensten geven u real-time inzicht in uw organisatie op basis van uw informatiebehoefte. Dat inzicht leidt tot op feiten gebaseerde besluitvorming. Wij kunnen u helpen met diverse tools, een daarvan is datavisualisatie / dashboards.

 

Heeft u ook behoefte aan meer inzicht in uw organisatie? In een gesprek bespreken we uw inzichtbehoefte die we we vertalen naar een dashboard op maat. Dat kan in Qlik Sense, maar ook met andere visualisatietools, zoals bijvoorbeeld Microsoft Power BI. We adviseren u graag over de applicatie die het beste bij uw situatie past. Meer weten? Neem vandaag nog contact op.

Meer weten?

Neem contact op met
onze experts

Jeroen Vervoort
Jeroen_Vervoort-90x90

T 040 240 94 95

E jvervoort@joanknecht.nl

Stefan Suy
Stefan_Suy-90x90

T 040 240 95 11

E ssuy@joanknecht.nl

Lucas Vousten
Lucas_Vousten-90x90

T 040 240 95 16

E lvousten@joanknecht.nl

Oscar Reuvers
Oscar_Reuvers-90x90

T 040 240 94 85

E oreuvers@joanknecht.nl

Willem Ristenpatt
Willem_Ristenpatt-90x90

T 040 240 95 82

E wristenpatt@joanknecht.nl

Joost Kemps
Joost_Kemps-90x90

T 040 240 94 49

E jkemps@joanknecht.nl

Wouter Bonnee
Wouter_Bonnee-90x90

T 040 240 94 52

E wbonnee@joanknecht.nl

Mark Nagtzaam
Mark_Nagtzaam-90x90

T 040 240 95 59

E mnagtzaam@joanknecht.nl

Ties Meesters
Ties_Meesters-90x90

T 040 240 94 59

E tmeesters@joanknecht.nl

Harold Berendsen
Harold_Berendsen-90x90

T 040 240 94 90

E hberendsen@joanknecht.nl

Joey Sweegers
Joey_Sweegers-90x90

T 040 240 94 54

E jsweegers@joanknecht.nl